Danışmanlık

Size en iyi hizmeti sunmak için her geçen gün daha çok çalışıyor ve gelişiyoruz.
Bozer Mali Müşavirlik ve Denetim A.Ş –  Danışmanlık Hizmeti

 

Uzmanlarımız müşterilerimiz için öncü ve fark yaratan çözümler sunarak onların ortaya çıkan fırsatlardan öncelikli ve maksimum fayda sağlamalarına katkı sunar. Bozer’in verdiği danışmanlık hizmetleri ise;

 

İnsan Kaynakları ve Bordrolama Danışmanlığı

Kurumların ihtiyaç duyduğu insan kaynaklarına yönelik olarak; liderlik, yönetim, kurumsal politikalar ve yerinde ihtiyaçların tespiti ile hareket eden uzmanlarımız, İK’ya yönelik tüm konularda eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Strateji ve Girişim Danışmanlığı

Günümüzde en önemli konu, stratejik kararların alınması, zamanında ve kusursuz bir anlayışla uygulanmasıdır. Bozer, şirketlerin iş fırsatlarını doğru bir şekilde değerlendirmelerine, büyümelerine, yenilikçi olmalarına ve riskleri etkin yöneterek değer yaratmalarına yardımcı olmaktadır.

Yönetim Danışmanlığı

Günümüzün başarılı şirketleri, değişkenlik gösteren ihtiyaçlarını zamanında tespit edebilen, bu doğrultuda gerekli önlemleri geliştiren ve uygulayan şirketlerdir. Bozer Yönetim Danışmanlığı Ekibi, kamu ve özel sektör projelerinden edinilen deneyimleri içeren birikime ve bu projelerde görev almış tecrübeli uzmanları sayesinde en ideal çözümleri hızlı bir şekilde geliştirebilecek ve iş fırsatlarının değerlendirilmesini sağlayacak yetkinliğe sahiptir.

Mevzuat ve Piyasa Danışmanlığı

Diğer yandan Bozer, yerel mevzuat ve piyasa bilgisi ve “Sorumluluk yükleyen değil, birlikte sorumluluk alan çalışma” ilkesi ile Müşterilerinin güncel mevzuata ve piyasa koşullarına uyumlu çalışmasına katkı sağlamaktadır. Teknolojik çözümler sağlayan stratejik ortaklıklar, program ve proje yönetim yaklaşımları, farklı sektör uzmanlıkları, çözümlerin uygulanmasına ilişkin metodolojiler ve uygulama araçları, uygulanabilir çözümlerin eksiksiz olarak hayata geçirilmesini teminat altına almaktadır.

Size özel çözümler ve analizler için,

Teklif Alın