Hakkımızda

İstanbul Pendik’de 2006 yılında başladığımız faaliyetlerimize Bozer Mali Müşavirlik ve Denetim A.Ş. olarak Denetim, Muhasebe, Vergi, Yönetim Danışmanlığı, Kurumsal Finansman ve Kurumsal Risk alanlarında hizmetler sunmaktayız.

Telekomünikasyon, Tüketim, Üretim, Enerji, Doğal Kaynaklar,  İnşaat, Teknoloji, Medya, Sağlık ve İlaç ile Kamu sektörlerindeki uzmanlığımız ile müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda butik hizmet anlayışı ile çözüm ortaklığı yapıyoruz.
Bozer, Özel sektör kuruluşlarının yanı sıra, kamu deneyimine sahip uzmanları vasıtası ile kamu kurum ve kuruluşları ile de çözüm odaklı stratejik birliktelikler inşa etmektedir.

Vizyonumuz, mükemmeliyetçi ve butik hizmet anlayışı ile çözüme açılan kapı olmaktır.

Vizyonumuz, müşterilerimiz ve ilişkili olduğumuz taraflarca takdir edilen ve saygı duyulan bir kurum olmak ve onların takdirleri ile hayat bulmaktadır.

Misyonumuz, Tecrübemiz, saygınlığımız, itibarımız, kültürümüz, farklılığımız ve hizmet anlayışında ilke edindiğimiz kalite standartlarımız ile global pazarda müşterilerin birinci tercihi olmaktır.

Tarihçe

Kurucu ortak ve Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat BOZER, 2000 yılında Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği Teftiş Kurulunda Müfettiş olarak başladığı iş hayatına, kamusal alanda edindiği tecrübe ve deneyimlerini özel sektörde değerlendirmek üzere verdiği karar ile;

2006 Gülel Serbest Muhasebecilik Mali Müşavirlik Limited Şirketi İstanbul Pendik’te kuruldu

2008 Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Ferhat Bozer İstanbul Pendik’te kuruldu

2019 Bozer Mali Müşavirlik ve Denetim A.Ş.  Ferhat Bozer tarafından İstanbul Pendik’te kuruldu

Bizi Yakından Tanıyın.

Şirketimiz bünyesinde bulunan tüm hizmetleri alanlarında uzman kadromuzla size özel hizmet vermeye hazırız.